WYJAZDY 2015/2016<br>PROMOCJA

WYJAZDY 2015/2016
PROMOCJA

Rodzinne Ferie ze szkoleniem

Rodzinne Ferie ze szkoleniem

WYJAZDY NA NARTY WŁOCHY I AUSTRIA

SZKÓŁKA NARCIARSKA<br>W WARSZAWIE

SZKÓŁKA NARCIARSKA
W WARSZAWIE

TRENING NA TYCZKACH

TRENING NA TYCZKACH

SLALOM I SLALOM GIGANT

WYJAZDY NA NARTY
Czytaj +

WYJAZDY NA NARTY

Organizujemy wyjazdy narciarskie i szkolenia narciarskie we Włoszech i Austrii. Na rozpoczęcie i zakończenie sezonu zapraszamy na wyjazdy free-ski we Włoskich Alpach.

SEKCJA NARCIARSKA
Czytaj +

SEKCJA NARCIARSKA

Zapraszamy dzieci i młodzież do naszego klubu i sekcji narciarskiej. Zajęcia dla początkujących i zaawansowanych z naszymi najlepszymi instruktorami. Zajęcia na stoku Warszawskich Szczęśliwic.

SZKOŁA NARCIARSKA
Czytaj +

SZKOŁA NARCIARSKA

Szkoła narciarska Szczęśliwice. Prowadzimy lekcje narciarstwa i snowboardu w ramach licencjonowanej szkoły SITN PZN. Lekcje o każdym poziomie zaawansowania dla dorosłych i dzieci.

NARTY WŁOCHY

NARTY WŁOCHY

 • Passo Tonale
 • Madonna di Campiglio
 • Livigno
 • Kronplatz
 • Cortina d'Ampezzo
 • Sestriere
 • Maso Corto
NARTY AUSTRIA

NARTY AUSTRIA

 • Stubai
 • Soelden
 • Niederau - Wildschonau
 • Zillertal i Tux
 • Pinzgau - Saalbach
 • Ischgl
 • Zell am See
INNE KIERUNKI

INNE KIERUNKI

 • Free ski - Gruzja
 • Davos
 • Saas Fee
 • St. Moritz
 • Whistler - Kanada

SKI-GROUP SZKOŁA NARCIARSKA I KLUB NARCIARSKI W WARSZAWIE

Naszą pasją są góry i narty, pragniemy żeby nasza pasja stała się również Twoją. Zapraszamy na wyjazdy narciarskie organizowane przez klub narciarski i snowboardowy Ski-Group. Wszystkie wyjazdy na narty połączone są z profesjonalnymi szkoleniami i treningami narciarskimi, prowadzonymi przez naszą kadrę. Nasi instruktorzy to wykwalifikowani instruktorzy SITN i PZN oraz trenerzy PZN. Instruktorzy sportu to zarówno byli jak i czynni zawodnicy narciarstwa Alpejskiego, oraz byli kadrowicze Polski. Na rozpoczęcie i zakończenie sezonu zapraszamy zawsze na wyjazdy free-ski, do Włoch, Austrii i Szwajcarii. Narty Włochy to wyjazdy do takich miejscowości jak Livigno, Tonale, Madonna di Campiglio, Kronplatz. Narty Austria to Stubai, Moeltaler, Pitztal. Alpy i Dolomity nie stanowią dla nas żadnej tajemnicy. W tym roku zapraszamy również na narty do tak egzotycznych miejsc jak Kaukaz i Kanada.

 

404

Nie znaleziono strony, sprawdź adres.

Wyjazdy na narty zarówno zagraniczne jak i krajowe

 

Organizujemy wyjazdy szkoleniowe na narty dla osób pragnących poprawić swoje umiejętności w jeździe na nartach lub snowboardzie. Wyjazdy przeznaczone są zarówno dla dorosłych jak i dla rodzin z dziećmi.

Najczęściej wyjeżdżamy do Włoch i Austrii gdzie od lat mamy swoje sprawdzone i zaprzyjaźnione ośrodki narciarskie. Do Polski zapraszamy natomiast na podhale do Zakopanego i okolic Białki Tatrzańskiej.

Narty Austria to najczęściej wyjazdy na początku sezonu na austriackie lodowce i znane tereny narciarskie.

Narty Włochy to nasza specjalność! Doskonałe nartostrady świetna pogoda i włoska gościnność powodują że jest to najczęściej wybierana destynacja.

Ferie narciarskie i Białe Szkoły

Podczas ferii organizujemy wyjazdy dla dzieci i młodzieży. Zapewniamy doskonałą opiekę naszych instruktorów i opiekunów. Po nartach zapewniamy wiele atrakcji i zabaw. Tak aby dzieci wróciły do domów zadowolone i wypoczęte.

Białe szkoły to oferta skierowana do całych klas i nauczycieli. Proponujemy Wam wyjazdy, których przewodnim motywem będzie nauka jazdy na nartach i snowboardzie, integracja, poznawanie nowych form aktywnego spędzania czasu wolnego. Wszystko to w otoczeniu pięknych zimowych krajobrazów. Nauka będzie odbywać się poprzez dobrą i radosną zabawę.

Współpracujemy ze sprawdzonymi hotelami i pensjonatami, wyposażonymi w zaplecze do odpoczynku i zabaw. Wybierane przez nas miejsca zapewniają bezpieczeństwo, bliskość do stoków narciarskich i doskonałą kuchnię.

Dzieci po nartach mają dostęp do wielu atrakcji, takich jak sale gimnastyczne, stoły do bilarda i tenisa stołowego. Organizujemy również wycieczki na baseny i źródła termalne, podczas których towarzyszy nasz ratownik.

Treningi na tyczkach slalomu i slalomu giganta

Treningi odbywają się podczas zagranicznych wyjazdów w Alpy. Zawsze mamy zarezerwowany stok lub trasę. Zajęcia przeznaczone są dla początkujących jak i dla zaawansowanych narciaży pragnących poprawić swoje wyniki sportowe.

Wieczorne treningi slalomu prowadzimy w każdy weekend na całorocznym stoku CSN Szczęśliwice ( tak zwana górka szczęśliwicka). Ustawiamy na zmianę trasy slalomu i slalomu giganta. W przypadku większej ilości osób na zajęciach stawiane są dwie trasy równoległe. Wszystkie treningi odbywają się z pomiarem czasu pod okiem naszych trenerów narciarstwa. 

W ofercie mamy też zajęcia sportowe na hali narciarskiej. Jest to zadaszony obiekt z całoroczną pokrywą śnieżną. Hala Snoras Snow Arena położona jest na Litwie tuż przy naszej granicy. Na halę jeździmy na wiosnę i w miesiącach jesiennych, oraz w przypadku gdy w Polsce są niewystarczające warunki śniegowe. Na Litewskiej hali trenujemy slalom i technikę jazdy na oblodzonych stokach.

Incentive wyjazdy integracyjne dla firm

Mamy duże doświadczenie w organizacji eventów narciarskich dla pracowników firm oraz ich klientów biznesowych. Współpracujemy z najlepszymi hotelami na całym świecie. Możemy zorganizować każdy wyjazd od Alp po Alaskę czy Norwegię.

Nie ważne czy wyjazd ma być dla kilku osób czy dla dużej grupy, zawsze dokładamy wszelkich starań żeby klient był zadowolony. Eventy narciarskie to nie tylko narty, organizujemy wyścigi psich zaprzęgów, wycieczki skuterami śnieżnymi, czy też jazdy samochodami rajdowymi po zamarźniętych jeziorach. Jeżeli macie jakiś pomysł na zimową imprezę my z pewnością to zorganizujemy.

Więcej w zakładce Incentive.

Narty we Włoszech z darmowym karnetem

Jak co roku zapraszamy w grudniu i kwietniu na narty w formule free-ski. Jest to oferta przygotowana przez włoskie organizacje turystyczne. Gwarantujemy zakwaterowanie i szkolenie narciarskie, 6 dniowy karnet narciarski dostaniecie Państwo gratis. Najlepsze warunki zarówno cenowe jak i narciarskie w tej ofercie zapewnia Passo Tonale i Livigno.

W tej ofercie wybieramy ośrodki narciarskie położone na dużej wysokości, gwarantujące jak najlepsze warunki śniegowe. Niejednokrotnie są to miejscowości leżące w pobliżu lodowca zapewniającego śnieg nawet podczas dodatnich temperatur u podnóża gór.

W przypadku bardzo ciepłych jesiennych miesięcy na grudniowe free ski zapraszamy do Austrii na lodowiec Hintertux czy Pitztal.

Więcej informacji o tych wyjazdach narciarskich znajduje się w zakładce wyjazdy.

SKI-GROUP W TVN BIZNES
 Naszą dewizą jest profesjonalizm i zadowolenie klienta